ACATIA Teikia Aukštos Kokybės 3D Spausdinimo ir Adityviosios Gamybos Sprendimus

ACATIA suteikia galimybę įmonėms ir atskiriems asmenims naudotis įrankiais, reikalingais pasiekti didesnių gamybos pajėgumų, masto ir efektyvumo. Acatia įmonės pagrindinė veikla yra siūlyti 3D spausdinimo sprendimus, todėl, plėtodami savo paslaugų portfelį, esame pasiryžę surasti Jums tinkamiausią sprendimą. Dirbdami su įmonėmis iš įvairių pramonės šakų įgijome patirties ir žinių apie produktų kūrimo ir gamybos procesų poreikius. Mūsų siūlomi sprendimai kruopščiai atrinkti, kad Jums užtikrintų galimybę patenkinti visus šiuos poreikius, taip skatindami tvarų Jūsų verslo augimą ir suteikdami konkurencinį pranašumą.

Įmonės Vizija

Tiekti novatoriškus gamybos sprendimus
užtikrinant aukščiausios klasės klientų
aptarnavimą.

3D spausdinimas - greitai pic
Greitai
3D spausdinimas - tiksliai pic
Tiksliai
3D spausdinimas - patikimai pic
Patikimai
3D spausdinimas - lanksčiai pic
Lanksčiai

Sprendimai

Kiekviena pramonė yra skirtinga. Kiekvienas poreikis yra kitoks. ACATIA padės surasti trumpiausią įmanomą kelią nuo idėjos iki pagaminto modelio.

Technologijos

3D spausdinimas - acatia technologijos pic
3D spausdinimas yra adityvusis procesas, kuriuo objektai yra po sluoksnį gaminami nuo apačios į viršų. Tinkamos technologijos pasirinkimas priklauso nuo reikiamos medžiagos, estetikos, mechaninių ir eksploatacinių savybių.

Skaityti plačiau

Medžiagos

3D spausdinimas - acatia medžiagos pic
Inžinerijoje yra svarbu pasirinkti tinkamą medžiagą. Galite rinktis iš plataus ir įvairaus medžiagų spektro, šitaip maksimaliai išnaudodami adityviosios gamybos privalumus kiekviename produkto tyrimo, plėtojimo ir gamybos etape.

Skaityti plačiau

Ar Jau Pasiruošę Imtis Darbo?

Paprasčiausias būdas savo projektui gauti kainos pasiūlymą – pasinaudoti mūsų nesudėtingu kainos paklausimo įrankiu.

Gauti Pasiūlymą

Copyright © 2018 ACATIA. Visos teisės saugomos. | Naudojimo Sąlygos ir Privatumo Politika