Adityviosios Gamybos Nauda Veržimo ir Įtvirtinimo Įtaisams

Veržimo ir įtvirtinimo įtaisams dažnai skiriamas nepakankamas dėmesys, tačiau šie komponentai yra itin svarbūs kokybiškų produktų gamyboje. Šios smulkios detalės dažniausiai gaminamos iš metalo, medžio arba plastiko. Kad šios detalės įgytų reikiamų eksploatacinių savybių, gali prireikti kelių projektavimo, prototipavimo ir bandymo ciklų, o tam yra sugaištama daug brangaus laiko. Išeitis būtų adityvioji gamyba. Tai – supaprastintas ir ekonomiškai naudingas gamybos procesas, kuriuo produktyvumas, našumas ir kokybė akivaizdūs viso proceso metu.

Kuo Naudinga Adityvioji Gamyba

3D spausdinimas - veržimo ir įtvirtinimo įtaisai picSudėtingumas. Įrankius ir prietaisus gaminant 3D spausdinimo būdu, o ne apdorojant staklėmis arba liejant, galima išgauti geriausias eksploatacines savybes, kadangi yra mažiau apribojama gaminių konfigūracija. Kuriant sudėtingesnius įrankius gamybos laikas ir kaštai paprastai nedidėja, palyginti su tradiciniais gamybos metodais.

Konsolidavimas. Sumažinkite arba visai atsisakykite surinkimo darbų konsoliduodami kelias gaminamos priemonės dalis. Atsižvelgiant į funkcionalumą ir sudėtingumą, kai kuriuos iš kelių komponentų sudarytus veržimo arba įtvirtinimo įtaisus galima sujungti į vieną vientisą komponentą.

Ergonomiškumas. Iš naujo suprojektuokite savo veržimo ir įtvirtinimo įtaisus, kad supaprastintumėte jų naudojimą, o darbuotojams būtų patogiau dirbti. Adityviosios gamybos būdu galima paprastai ir be papildomų kaštų išgauti tam tikras gaminių ypatybes, pavyzdžiui, specifinius kontūrus ir kitokias organines formas, o darbuotojams dėl to dirbti yra saugiau ir patogiau.

Mažesnis svoris. Itin atsparus plastikas yra daug geresnis pasirinkimas nei įprastinis metalo pjovimo procesas. Specializuotais svorio mažinimo metodais galima be jokio vargo pagaminti tvirtą dalį.

Pritaikymas. Paprastai ir ekonomiškai gaminkite individualiems naudotojams pritaikytas priemones, kurios padės lengviau kontroliuoti ir valdyti atliekamus procesus, pagerins ergonomiškumą.

Užsakomoji gamyba. Sumažinkite arba net visiškai atsisakykite priemonių sandėliavimo, pagal poreikį gamindami veržimo ir įtvirtinimo įtaisus. Susikurkite skaitmeninę gamybos priemonių kaupimo laikmeną ir bet kada iš naujo peržiūrėkite, o jei reikia, ir atnaujinkite jų dizainą, kad visada gautumėte geriausią rezultatą.

Ar Jau Pasiruošę Imtis Darbo?

Paprasčiausias būdas savo projektui gauti kainos pasiūlymą – pasinaudoti mūsų nesudėtingu kainos paklausimo įrankiu.

Gauti Pasiūlymą

Copyright © 2018 ACATIA. Visos teisės saugomos. | Naudojimo Sąlygos ir Privatumo Politika