3D Spausdinimas - Funkcinis Prototipavimas pic

Funkcinis prototipavimas labai praverčia, kai prieš pradėdami galutinio produkto gamybą norite išbandyti atitinkamos detalės funkcionalumą, o dėl laiko sąnaudų ir kaštų būtų nenaudinga iš naujo perdaryti detalės ar paties gaminio.
Be to, plataus asortimento medžiagos – įskaitant 3D spausdinimo medžiagas su DMLS, fotopolimerais, termoplastikais ir pažangios formulės polimerais (AFP) – yra pakankamai tvirtos, kad atlaikytų funkcinio testavimo ir inžinerinio vertinimo bandymus.

Gauti Pasiūlymą

Taikymas ir Privalumai

Funkcinis Prototipavimas

Pagaminus puikių eksploatacinių savybių prototipus iš pramoninio lygio termoplastikų, gaunama geresnių duomenų apie technines savybes, todėl Jūsų projektuotojų komanda galės būti rami, kad gaminys bus sertifikuotas. Greitai gaminkite realistinius modelius su minkštomis dalimis, skaidriais komponentais, veikiančiais lankstais ir smūgių amortizavimo galimybe.

Inžinerinis Vertinimas ir Tyrimai

Pasitelkę 3D spausdinimą ir pažangios gamybos būdus, gaminkite ilgaamžes, aukštos kokybės detales ir sąrankas, galinčias atlaikyti sudėtingus išbandymus. Naudokite įvores, įdėklus, vyrius ir kitas unikalias dalis, kurios būtų naudingos projektavimui ir inžineriniam vertinimui, atitikties patikrinimui ir funkciniam testavimui.

Funkcinio Prototipavimo Nuotraukų Galerija

3D spausdinimas - funkcinis prototipavimas padas pic

Ten, Kur 3D Spausdinimas Susiduria su Įprastine Gamyba

3D spausdinimo metodais inžinieriai skatinami iš naujo apmąstyti tai, kaip jie projektuoja, prototipuoja ir pateikia gamybai naujus produktus. Pradėkite apie gamybą galvoti naujai.

Perskaitykite straipsnį

Ar jau esate pasiruošę pagaminti savo koncepcinį modelį? Pasinaudoję mūsų kainos pasiūlymo įrankiu, galite paprastai ir greitai gauti neįpareigojantį kainos pasiūlymą.

Gauti Pasiūlymą

Copyright © 2018 ACATIA. Visos teisės saugomos. | Naudojimo Sąlygos ir Privatumo Politika