3D spausdinimas - gamybos įrankiai picDažnai neatkreipiama pakankamai dėmesio, kad gamybos įrankiai ir pagalbinės priemonės yra labai svarbūs toms įmonėms, kurios siekia savo produktus gaminti patikimai, pakartojamai ir už mažą kainą, kad maksimaliai padidintų pelną ir užtikrintų kokybę. Gamybos ceche yra remiamasi specializuotais veržimo ir įtvirtinimo įtaisais, šablonais, matavimo prietaisais ir kitomis priemonėmis, kuriomis užtikrinamas tikslumas ir veiksmingumas. Mūsų siūlomos pažangios gamybos paslaugos idealiai tinka greitai gaminti šiuos sudėtingus ir specializuotus gamybos įrankius bei pagalbines priemones. Nesvarbu, ar šios pagrindinės dalys yra skirtos formavimui, padėties palaikymui, pjovimui, surinkimui, bandymui ar tikrinimui.

Gauti Pasiūlymą

Naudojimo Sritys

Surinkimas

Adityvioji gamyba dažnai naudojama surinkimo procesams reikalingiems įrankiams gaminti. Tokie įrankiai padeda darbininkams sulygiuoti ir reikiamoje vietoje išlaikyti detales. Taip sumažinama galimų klaidų tikimybė ir su nekokybiškomis prekėmis susiję kaštai, taip pat galima sutaupyti ir padidinti našumą.

Sveikata ir Saugumas

Įrankiai, pagaminti mūsų siūlomais pažangiais gamybos būdais, yra skirti išspręsti gamintojų saugos ir ergonomikos klausimus gamybinėje aplinkoje. Galima net sukurti operatoriams ir konkretiems atvejams skirtų veržimo ir įtvirtinimo įtaisų. Tradiciniai metaliniai įrankiai yra sunkūs, o mūsų siūlomais būdais pagaminti įrankiai yra lengvesni, todėl operatoriai gali lengvai juos pakelti ir dirbti jais be jokių pagalbinių priemonių.

Įranga

Gamybos procese naudojama daug adityviosios gamybos būdu pagamintų detalių ir įrankių, įskaitant gerokai lengvesnes robotinių rankų dalis. Taip pat galima spausdinti įrankių gaubtus ir dangčius, kurie saugotų tiek įrangą, tiek darbuotojus. Naudojant konsoliduotas sąrankas ir vykdant užsakomąją įrankių gamybą, galima paprastai kopijuoti ir greitai reaguoti į gamyklos poreikius.

Kokybės Kontrolė

Iš naujo įvertinkite patikros ir kokybės kontrolės procesą, naudodamiesi galutiniams gaminiams specialiai pritaikytais specifiniais ir nesibraižančiais įrankiais, laikymo įtaisais, matavimo priemonėmis ir lizdais.

Pakavimas ir Logistika

Naudokite pažangiai pagamintus įrankius gamykloje esantiems objektams perkelti arba transportuoti. Adityviosios gamybos būdu galima greitai įvertinti ir pakoreguoti pakuotes bei specialias rinkinių dėžes.

Taikymas ir Privalumai

Adityviosios gamybos būdu galima gaminti įvairius įrankius.

3D spausdinimas - gamybos įrankiai taikymas ir privalumai

Dažniausiai gaminami:

  • Dangčiai, pakaitinės dalys ir kamščiai;
  • Frezavimo įtvirtinimo įtaisai;
  • Laikikliai ir surinkimo linijų įtvirtinimo įtaisai;
  • Ergonominis patobulinimas;
  • Vietos nustatymo šablonai ir grąžtų bei pjūklų kreipiamosios;
  • Inspektavimo ir bandymų įtvirtinimo įtaisai;
  • Matmenų tinkamumo tikrinimo įrankiai.

Pasitelkę adityviąją gamybą greičiau paruoškite darbui naujas gamybos linijas ir sutrumpinkite projektų įgyvendinimo trukmę iki 40–90 %. Taip pat mėgaukitės didesne projektavimo laisve ir derindami įvairius komponentus supaprastinkite įrankius. Būkite vienu žingsniu priekyje – naudokitės visais savo įrankių privalumais, pakeiskite jų dizainą, kad įrankiai būtų ergonomiškesni ir kiek tik įmanoma funkcionalesni. Atlikus paprastus CAD pakeitimus, galima paprastai ir greitai pakeisti dizainą. Dėl mažesnio atliekų kiekio ir užsakomosios gamybos privalumų, išvengsite išlaidų inventoriui ir sandėliavimui.

Gamybos Įrankių ir Pagalbinių Priemonių Nuotraukų Galerija

3D spausdinimas - gamybos įrankiai ir pagalbinės priemonės pic

Adityvioji Veržimo ir Įtvirtinimo Įtaisų Gamyba

Adityvioji gamyba – tai trumpesnis gamybos laikas, mažesni medžiagų sunaudojimo kaštai, geresnės įrankių eksploatacinės savybės ir našumas. Atverkite kelią naujoms galimybėms.

Perskaitykite straipsnį

Ar jau esate pasiruošę pradėti gaminti įrankius ir pagalbines priemones? Jau šiandien pasitarkite su mūsų inžinierių komanda ir gaukite neįpareigojantį kainos pasiūlymą.

Gauti Pasiūlymą

Copyright © 2018 ACATIA. Visos teisės saugomos. | Naudojimo Sąlygos ir Privatumo Politika