3D spausdinimas - greitasis prototipavimas picNaudodamosi greituoju prototipavimu įmonės gali gauti būtiną grįžtamąjį ryšį, greičiau išsiaiškinti trūkumus, peržiūrėti projektus, pakartoti ir daug greičiau nei kada nors anksčiau pateikti rinkai geresnių produktų. Terminas „greitasis prototipavimas“ paprastai siejamas su 3D spausdinimo arba adityviosios gamybos technologija, kai reikia greitai pagaminti 3D modelius ir prototipus, siekiant patikrinti ir išbandyti projektus prieš pradedant gamybą. Greitasis prototipavimas taikomas beveik visose pramonės srityse ir yra naudojamas gaminti viskam – nuo kino rekvizitų iki erdvėlaivių komponentų.

Gauti Pasiūlymą

3D spausdinimas - koncepcinis modeliavimas pic

Koncepcinis Modeliavimas

Fiziniai koncepciniai modeliai naudojami patvirtinti naują dizainą. Jie yra pirmasis žingsnis siekiant sudominti rinką, parduoti idėją pagrindinėms suinteresuotosioms šalims, įrodyti naują gamybos metodą ir net pradėti naujus personalo mokymus. Šiandien sukurti naujo dizaino greitąjį prototipą arba modelį nereiškia vien tik turėti „pliką“ modelį. 3D spausdinimo metodu „PolyJet“ iš elastomerinių medžiagų galima per kelias valandas atspausdinti kelių spalvų detales, todėl vertinamo modelio pojūtis, išvaizda ir forma yra artimesnė galutiniam produktui nei kada nors anksčiau. Dėl 3D spausdinimo iš karto yra gaunamas grįžtamasis ryšys dėl detalės dizaino, todėl galite greičiau jį pakeisti ir sukurti geresnį produktą, nepadidindami gamybos kaštų ar įgyvendinimo trukmės.

Daugiau apie koncepcinį modeliavimą


3D spausdinimas - funkcinis prototipavimas pic

Funkcinis Prototipavimas

Tam, kad nauja detalė būtų pavykusi, būtina išbandyti jos dizaino ypatybes, judančius elementus, medžiagas ir bendrąsias eksploatacines savybes. Lazerinis sulydymas, lydžiosios masės formavimas ir tiesioginis lazerinis metalų sulydymas suteikia galimybę ekonomiškai ir greitai gaminti funkcinius prototipus iš puikių eksploatacinių savybių termoplastikų ir metalų. Funkcinių prototipų 3D spausdinimas yra pasiteisinęs pagrindinis iteratyvaus projektavimo ir išbandymo sprendimas.

Daugiau apie funkcinį prototipavimą

Ar Jau Pasiruošę Imtis Darbo?

Paprasčiausias būdas savo projektui gauti kainos pasiūlymą – pasinaudoti mūsų nesudėtingu kainos paklausimo įrankiu.

Gauti Pasiūlymą

Copyright © 2018 ACATIA. Visos teisės saugomos. | Naudojimo Sąlygos ir Privatumo Politika