Kitoks Mąstymo Būdas - Kai 3D Spausdinimas Susiduria su Įprastine Gamyba

Iki pat praeito amžiaus dešimtojo dešimtmečio pradžios gamybos metodus buvo galima suskirstyti į dvi pagrindines kategorijas: formuojamąją gamybą, kurią sudaro tokie procesai kaip liejimas slegiant ir paprastasis liejimas, bei subtraktyvinę gamybą, pavyzdžiui, apdorojimą CNC staklėmis.

Išplėtojus greitąjį prototipavimą, vadinamąjį 3D spausdinimą arba adityviąją gamybą, atsirado naujas detalių gaminimo būdas, kuriuo naudodamiesi inžinieriai gali iš naujo apgalvoti, kaip projektuoti, prototipuoti detales ir greičiau rinkai pateikti produktus. Kai kas net teigia, kad 3D spausdinimo technologija galiausiai visiškai pakeis įprastinės gamybos technologijas.

3D spausdinimas - įprastinė gamyba

Tačiau nebūtina rinktis viena arba kita. Yra daugybė būdų, kaip veiksmingai kartu suderinti tiek adityviosios, tiek įprastinės gamybos metodus.

Gaminkite geresnes detales: daugeliui tradicinių procesų, pavyzdžiui, preciziniam arba uretano liejimui, reikia etaloninio modelio. Adityvieji procesai – stereolitografija (SL), „PolyJet“ ir lydžiosios masės formavimas (FDM) – tai greitesnė ir pigesnė alternatyva staklėmis apdorotiems šablonams.

Patobulinkite surinkimo linijas: adityviosios gamybos būdu galite pagal poreikį pasigaminti sudėtingų įrankių, veržimo ir įtvirtinimo įtaisų, reikalingų CNC apdorojimui arba surinkimo procesams, kurių konstrukcija priklausytų nuo funkcionalumo, o ne nuo kainos. Taip pat galite ne tik pasinaudoti lankstaus ir pigaus projektavimo privalumais, bet ir kaupti skaitmeninių priemonių archyvą, kad keičiantis produktų dizainui galėtumėte modifikuoti pagalbines gamybos priemones ir pagal poreikį spausdinti naujus įrankius.

Tiesus kelias į liejimo formų gamybą: liejimo slegiant formoms pagaminti reikia laiko, nuo kelių savaičių iki mėnesių, per kurį pagaminamos kietos liejimo formos, o 3D spaudos būdu detalės pagaminamos vos per kelias dienas. Pirmąją produktų partiją gamindamos adityviosios gamybos būdu, įmonės gali pateikti produktus rinkai per trumpesnį laiką ir gauti pajamų, kol laukia liejimui slegiant skirtų formų. Mažos įmonės taip pat gali pasinaudoti 3D spausdinimu kurdamos ir parduodamos savo pirmuosius produktus, kad gautų pajamų, kurias vėliau galėtų investuoti į liejimo formų gamybą ir galiausiai pradėti gaminti prekes didesniais kiekiais.

Pagerinkite 3D spausdinamų detalių funkcionalumą: kaip adityvioji gamyba gali būti naudinga įprastiniu būdu pagamintoms detalėms, taip ir 3D spausdinimo procesus galima pagerinti įprastinės gamybos metodais. CNC staklėmis apdorojant atspausdintas detales galima pasiekti tam tikrų parametrų nedidelių leidžiamųjų nuokrypių, todėl pagamintos detalės yra tikslesnės. O ir pagaminamos jos per trumpesnį laiką, palyginti su liejimu slegiant.

Ar Jau Pasiruošę Imtis Darbo?

Paprasčiausias būdas savo projektui gauti kainos pasiūlymą – pasinaudoti mūsų nesudėtingu kainos paklausimo įrankiu.

Gauti Pasiūlymą

Copyright © 2018 ACATIA. Visos teisės saugomos. | Naudojimo Sąlygos ir Privatumo Politika