3D spausdinimas - koncepcinis modeliavimas pic2Geriausias būdas įvertinti naujo dizaino privalumus – sukurti fizinį koncepcinį modelį. Pigūs, greitai pagaminami, tikslūs koncepciniai modeliai yra tokios pačios išvaizdos kaip ir galutinis produktas. Būtent todėl jie idealiai tinka naujiems gaminiams pristatyti pagrindinėms suinteresuotosioms šalims dar projektavimo proceso pradžioje. Koncepcinis modeliavimas naudojant 3D spaudos technologiją yra ypač tinkamas demonstruoti gaminį tikslinėms grupėms, pradedant rinkodarą prieš prekybos pradžią, gaminant mokomuosius modelius ir parduodant parodose. Mes siūlome platų spektrą 3D spaudos ir pažangių gamybos technologijų, kurias galite naudoti koncepciniam modeliavimui.

Gauti Pasiūlymą

Taikymas ir Privalumai

Įvertinkite Technologiškumą

Perkelkite savo projektą iš virtualios erdvės. Dirbdami su nauja detale jau kaip su fiziniu prototipu, matysite realų vaizdą, todėl galėsite greičiau įvertinti gautą rezultatą ir nuspręsti, kuriose srityse dar reikia patobulėti. Prieš investuodami į įrankį, pirmiausia išsiaiškinkite, kaip geriausiai ir tiksliausiai pagaminti Jums reikiamo dizaino detalę.

Pristatymų Modeliai

Pristatymų arba ekspozicijų modeliai suprojektuoti taip, kad savo išvaizda ir pojūčiu būtų tokie, kaip tikras produktas, todėl idealiai tinka demonstruoti tikslinėms grupėms arba parodose, pristatant naujus produktus suinteresuotosioms šalims arba kitoje pardavimų ir rinkodaros veikloje. Atsižvelgiant į specifinius reikalavimus, medžiagas ir technologijas, Jūsų modelį galima sukurti vos per tris darbo dienas.

Nuspėkite Produkto Sėkmę

Jei turite pasigaminę koncepcinių modelių, Jūsų tikslinė grupė gali pačiupinėti ir ištyrinėti produktą, apžiūrėti jį iš visų pusių, įvertinti dizainą. Turėdami rankose realų modelį, rinkodaros specialistai gali nieko nelaukdami pradėti kurti galutinio produkto rinkodaros priemones ir pakuotės dizainą. Projektavimo procese dažnai ir iš anksto vis parodykite savo kuriamą objektą tikslinei auditorijai, kad sukurtumėte geriausiai tokios auditorijos poreikius atitinkantį produktą.

Ergonomikos Tyrimai

Jeigu norite įvertinti, kaip naudotojai naudos produktą, arba išbandyti jo formą ir tinkamumą, Jums reikia modelio, kuris tiksliai atkartotų galutinio produkto fizines savybes. Neįtikėtinai greitai galima pagaminti 3D modelius, sudarytus iš kelių medžiagų, įskaitant standžias, skaidrias ir į gumą panašias medžiagas.

Koncepcinių Modelių Nuotraukų Galerija

3D spausdinimas - koncepcinis modeliavimas architektūra

7 Klausimai, Kuriuos Reikia Atsakyti, Renkantis 3D Spausdinimo Technologiją ir Medžiagą

Kai turite galimybę pasinaudoti visais naujais gamybos metodais, gali būti sunku nuspręsti, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Mes pateikiame klausimus, kuriuos turėtumėte užduoti, kad išsiaiškintumėte, koks procesas ir kokios medžiagos yra tinkamiausi jūsų projektui.

Perskaitykite straipsnį

Ar jau esate pasiruošę pasigaminti savo koncepcinį modelį? Pasinaudoję mūsų kainos pasiūlymo įrankiu, galite paprastai ir greitai gauti neįpareigojantį kainos pasiūlymą.

Gauti Pasiūlymą

Copyright © 2018 ACATIA. Visos teisės saugomos. | Naudojimo Sąlygos ir Privatumo Politika