Paspartinkite

Greičiau Pagaminama Geresnė Medicinos Įranga

Tinkamu įrangos veikimu įsitikinkite naudodamiesi nebe gyvūnų ar skeletų modeliais, o 3D spausdinimo būdu pagal konkrečius pacientus pagamintais anatominiais modeliais. Remiantis realių žmonių nuskaitymo duomenimis atspausdinti 3D modeliai, viename spaudinyje atkartoja įvairias audinių savybes. Naudodamiesi medicininiais 3D spausdinimo sprendimais galite pagreitinti produktų kūrimą nuo 3D spausdinimo būdu pagamintų koncepcinių modelių iki ikiklinikinių tyrimų, todėl gamintojai gauna tikslesnius duomenis, gali bet kur juos išbandyti ir sumažinti išlaidas.

Diekite Naujoves

Inovacijos, Kuriomis Gerinama Pacientų Priežiūra

Bet kur organizuokite medicininius mokymus naudodamiesi anatominiais modeliais, pritaikytais praktiškai bet kokiam klinikiniam scenarijui. Suteikite įsimintinos praktinės patirties naudodami specialiai tam sukurtus modelius, imituojančius konkrečias patologijas ir atkartojančius žmogaus audinius ir kaulus. Iš kelių medžiagų sudaryti 3D medicininiai spaudiniai užtikrina tikslaus ir universalaus modelio pagaminimą per trumpesnį laiką ir už mažesnę kainą.

Veikite

Pasikliaukite Savo Veiklos Našumu

Padidinkite gamybos lankstumą ir galėsite daugiau lėšų skirti klinikiniams tyrimams ir pradinei komercinei gamybai. Už dalį sumos, skirtos apdirbimui įrankiais, galite adityviuoju būdu pagaminti puikiai veikiančių detalių, dėl ko jūsų gamybos procesas bus lankstesnis ir labiau pritaikomas pagal pasikeitusias sąlygas ir aplinkybes. Medicinos pramonėje naudojant 3D spausdinimą, sumažėja medžiagų atliekų, suteikiama galimybė projektavimo laisvei, greitai pereinama nuo prototipo prie galutinio produkto gamybos, supaprastinama nedidelių partijų gamyba ir sumažėja atliekų šalinimo bei sandėliavimo kaštai.

Pritaikykite

Kiekvienam Pacientui Asmeniškai Tinkamas Sprendimas

Geresni medicininiai rezultatai kiekvienam pacientui individualiai. Pagal poreikį kurdami kiekvieno paciento individualų modelį, chirurgai gali atsakingiau pasiruošti procedūroms, dirbti geriau ir užtikrinčiau.

Pritaikymas

  • Medicininės įrangos gamybai
  • Anatomijos modeliams
  • Ikiklinikiniams tyrimams
  • Klinikiniams mokomiesiems modeliams
  • Chirurginio planavimo modeliams
  • Kišeniniams įrenginiams
  • Medicininiams vežimėliams
  • Chirurginiams įrankiams ir vadovus

Medicinos įrangos ir anatomijos modelių nuotraukų galerija

Ar Jau Pasiruošę Imtis Darbo?

Paprasčiausias būdas savo projektui gauti kainos pasiūlymą – pasinaudoti mūsų nesudėtingu kainos paklausimo įrankiu.

Gauti Pasiūlymą

Copyright © 2018 ACATIA. Visos teisės saugomos. | Naudojimo Sąlygos ir Privatumo Politika