3D spausdinimas - PolyJet Technologija pic

„PolyJet“ yra 3D spausdinimo technologija, kuria išpurškiami iki 14 mikronų (0.01397 mm) storio skysto fotopolimero sluoksniai, iš kurių gaminami itin sudėtingos geometrijos, smulkių detalių ir lygaus paviršiaus modeliai ir prototipai. Viename spaudinyje galima netgi derinti kelias spalvas ir medžiagas, todėl galima pagaminti vieną ant kitos užlietas dalis ir skirtingo kietumo modelius. „PolyJet“ greito prototipavimo procese naudojama didelės raiškos išpurškimo technologija, todėl dalys gaminamos greitai ir ekonomiškai – tai puikus pasirinkimas gaminti pristatymų modelius, prototipus su smulkiais elementais ir etaloninius modelius.

Gauti Pasiūlymą

PolyJet Privalumai

Realistiškas Paviršius

Galite greitai ir tiksliai kurti sudėtingas formas, stebėtinai smulkias detales ir glotnius paviršius, atitinkančius galutinio produkto išvaizdą ir pojūtį.

Kelios Medžiagos ir Spalvos

„PolyJet“ būdu viename spaudinyje išpurškiamos kelios medžiagos ir visa CMYK spalvų paletė, todėl galima greitai gaminti tikroviškai atrodančias dalis ir vykdyti projektavimo iteracijas dar ankstyvame produkto kūrimo etape.

Daugiau Pasirinkimų

Rinkdamiesi iš daugiau kaip 100 medžiagų kombinacijų savo komponente galite tiesiogiai pasinaudoti skirtingomis jų medžiaginėmis ir estetinėmis savybėmis – spalva, lankstumu, skaidrumu. Žr. „PolyJet“ medžiagas

PolyJet Panaudojimas

„PolyJet“ geriausiai tinka mažoms dalims, kai reikia tikslumo, smulkumo ir geros paviršiaus apdailos.

3D spausdinimas - polyjet panaudojimas pic

Dažniausiai naudojama:

  • Pristatymų modeliams;
  • Formos ir atitikimo modeliams;
  • Tikroviškiems anatominiams modeliams;
  • Etaloniniams modeliams;
  • Lankstiems modeliams, panašiems į guminius;
  • Armatūros, sklendžių ir dalių su sudėtingais vidiniais elementais prototipams.

PolyJet Medžiagos

Pasinaudodami mūsų siūloma „PolyJet“ medžiagų įvairove galite derinti kelias medžiagas ir imituoti vienos medžiagos užlydymą ant kitos, gaminti lanksčias ir įvairių spalvų dalis, gaminti iki 14 mikronų smulkumo modelius.

PolyJet medžiagos

PolyJet Nuotraukų Galerija

PolyJet Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kokia greita yra „PolyJet“ technologija, lyginant su kitomis 3D spausdinimo technologijomis?

„PolyJet“ yra itin greita – tai pati greičiausia iš visų mūsų naudojamų technologijų. Faktinis projekto įgyvendinimo laikas priklauso nuo komponento dydžio ir pageidaujamos raiškos.

Kokį detalumo lygį galima pasiekti su „PolyJet“?

„PolyJet“ puikiai tinka gaminti smulkius elementus. Didžiausia raiška „PolyJet“ metodu galima gaminti net 0.01397 mm plonumo sluoksnius Z ašyje, o X/Y ašyse raiška būtų 0.04318 mm.

Ar „PolyJet“ būdu pagamintus komponentus galima naudoti kaip serijinės gamybos detales?

Paprastai „PolyJet“ metodas nėra laikomas tinkamu galutinių produktų gamybai, kadangi gamyboje naudojamos šviesa kietinamos dervos, neatsparios veikiant UV spinduliais. Tačiau „PolyJet“ metodą galima naudoti sukurti šabloną, pagal kurį uretano liejimo būdu būtų gaminamos galutinio naudojimo dalys.

3D spausdinimas - PolyJet projektavimo gairės pic2

Paruoškite Savo Projektą Spalvotam 3D Spausdinimui

Spausdinant „PolyJet Multi-Color“ būdu reikalingas STL arba VRML failas. Daugiau išsamių specifikacijų ir patarimų, įskaitant failų formato pasirinkimą kuriant spalvotus „PolyJet“ projektus, rasite perskaitę mūsų „PolyJet Multi-Color“ projektavimo gaires.

„PolyJet Multi-Color“ projektavimo gairės

O jeigu jau esate pasiruošę spausdinti, pasinaudokite mūsų paprastu kainos paklausimo įrankiu.

Gauti Pasiūlymą

Copyright © 2018 ACATIA. Visos teisės saugomos. | Naudojimo Sąlygos ir Privatumo Politika