3D spausdinimas - Pramoninė Detalių Gamyba

Vienas iš pagrindinių 3D spausdinimo privalumų yra galimybė mažais kiekiais už prieinamą kainą kurti specialiai pritaikytas, sudėtingas galutinio naudojimo detales. Gaminame iš platų spektro pramoninių termoplastikų, pažangios formulės polimerų (AFP), metalų ir lydinių bei teikiame įvairias paviršių apdorojimo paslaugas, todėl galime su Jumis bendradarbiauti ir pagaminti ilgaamžių pavyzdinių detalių, riboto kiekio gaminių partijas ir sujungti gamybos etapus.

Gauti Pasiūlymą

Taikymas ir Privalumai

Pristatymas Rinkai ir Vertinimas

Iš karto pristatykite savo produktus tikslinėms rinkoms ir pardavimo komandoms, kad kuo anksčiau paskleistumėte apie save žinią. Mes galime pagaminti ir pristatyti nedidelį kiekį pagamintų produktų dar iki tol, kol ryšitės pradėti gaminti masinei gamybai skirtas liejimo formas. Pradėjus masinę gamybą, dizaino pakeitimas visada yra susijęs su didžiulėmis išlaidomis.

Smulkių Detalių ir Atskirų Komponentų Surinkimas

Išvengti rūpesčių, kylančių dirbant su keliais tiekėjais bei detalių numeriais, pasinaudodami mūsų teikiama paslauga atlikti smulkius surinkimo darbus ir surinkti atskirus komponentus. Savo brangų laiką skirkite naujų produktų kūrimui ir gamybai, o surinkimą palikite mums.

Masinė Gamyba

Įgykite pranašumo ir pirmieji rinkai pristatykite ir pateikite savo produktus dar nebaigę gaminti tradicinio liejimo formų.

Pramoninių Detalių Nuotraukų Galerija

3D spausdinimas - Kokia Technologija Jums Tinkamiausia

Išsiaiškinkite, Kokia Technologija Jums Tinkamiausia

Idėją galima paversti gaminiu daugiau nei vienu būdu ir daugiau nei vienu gamybos metodu. Išsiaiškinkite, koks variantas yra tinkamiauias Jūsų projektui.

Perskaitykite straipsnį

Ar jau esate pasiruošę pagaminti savo koncepcinį modelį? Pasinaudoję mūsų kainos pasiūlymo įrankiu, galite paprastai ir greitai gauti neįpareigojantį kainos pasiūlymą.

Gauti Pasiūlymą

Copyright © 2018 ACATIA. Visos teisės saugomos. | Naudojimo Sąlygos ir Privatumo Politika